MasterChef şampiyonlarından Metin Yavuz olaylı şekilde elendi! Burak Kaya dayanamadı

MasterChef All Star’da kıran kırana mücadele devam ediyor. Eleme potasında yer alan Esra Tokelli, Barbaros Yoloğlu, Batuhan Bayır, Cemre Uyanık, Metin Yavuz, Tahsin Küçük ve Tanya Kilitkayalı, geçtiğimiz pazar akşamı karşı karşıya geldi.

Yarışmacılar, eleme gecesinde ilk olarak Cumhuriyet’in 100. yılına özel bir çalışma yaptı. Tabakları karışan Metin ve Tanya son tura kaldı. İkinci turda ise Mehmet Şef’in ‘denizden kelebek etkisi’ isimli tabağını en iyi yapan Batuhan oldu. Batuhan’dan sonra en iyi tabağı Barbaros yaptı. Son ikiye Metin ve Tanya kaldı.

Yarışmaya kendi isteğiyle veda ettiği ortaya çıkan Metin’den, olaylı elemenin ardından dikkat çeken bir açıklama geldi. MasterChef 2022 şampiyonunun Instagram gönderisi 60 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum geldi.

“ONURLU BİR NESLİN TORUNUYUM”

Instagram hesabından paylaşım yapan Metin Yavuz, “Çok sevdiğim MasterChef ekibine veda ettim. MasterChef ailesinin bir üyesi olmak benim için gurur verici, sevgiler. Ben onurlu bir neslin torunuyum. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

“ADAMLIĞIN ŞAMPİYONU OLDUN”

MasterChef’in eski yarışmacılarından Burak Kaya bu paylaşıma kayıtsız kalamadı. Kaya, “Uyuyamadım!! Üzüldüm ve kızdım sana!! Sen şampiyon olacaktın! Adamlığın şampiyonu oldun” yorumunu yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x